Mūsdienu grīdas segumi

Grīdas aizņem lielu jebkādas mājokļa vai dzīvokļa telpas daļu. Priekš tam, lai būtu sameklēti atbilstošākie grīdas segumi, būs jāņem vērā ne tikai istabas kopējais stils, bet arī apstākļi, kuros tāds materiāls tiek izmantots. Taču ja bērnistabai drīkst izvēlēties kovrolīnu, tad vannas istabai labāk būtu izvēlēties flīzes. Viesistabā ir ierasts lamināts, parkets vai ielietās grīdas, palīgtelpās iespējams ieklāt ar parasto linoleju. Mūsdienīgs tirgus ir tik daudzveidīgs, ka ikviens varētu atrast piemērota veida grīdas segumus, kas, savukārt, atbildīs jebkurām prasībām un būs piemērots arī pēc cenas.

Ieskaties – https://gridasstils.lv/kategorija/aksesuari/

Kādas tad grīdas iederēsies mājā – lamināta vai parketa noklātas?

Grīdas segumi ir lielā dažādībā, bet vairāk izvēle jau ir starp fližu grīdu, parketu un laminātu. Par flīzēm ir skaidrs, bet kā var saprast, kas ir labākais variants – parkets, lamināts vai pilnveidots parkets? Tā kā sākumā liekas, ka šie segumi jau ir tiešām līdzīgi. Lamināts var izcelties ar vairākām priekšrocībām, kā galvenās ir pieejamā lamināta cena un arī uzstādīšana. Ikvienam jau ir saprotams, ka ne vien lamināta ieklāšana, bet arī izjaukšana būs vienkārša un to iespējams izdarīt pašrocīgi. Šie grīdas dēļi nezaudēs savu krāsu saulē un to virsma būs anti statistiska, neizsauc alerģiju kā arī neietekmē veselību. Šodien ražotais lamināts izceļas ar dabai draudzīgiem materiāliem un izgatavošanā tiek taupīti gabas resursi. Taču kā galvenais lamināta grīdlīstes mīnus jau būs tas moments, ka to nebūs iespējams atjaunot. Jebkuram no mums ir skaidrs, ka pats lamināts var izberzties ar laiku, diemžēl tas tad ir pilnība jāmaina. Izturīgākais lamināts ir 33 klases, kas kalpo pat līdz 20 gadiem, taču patlaban parasti tiek likts trīsdesmit otrās klases lamināts.

Parkets izceļas ar sekojošām īpašībām – ugunsizturība un karstumizturība, absorbē skaņu, izturība, higiēniskums, izmantošanas drošība. Parketa grīdas dēļi jau ir izgatavoti no dabīga koka, kas ir tas, kas padara tā cenu tik augstu. Tādējādi daudzi uzskata, ka parketa cena ir ļoti augsta, lai to pirktu. Bet jau ir arī demokrātiskāks variants un tas ir trīsslāņu parkets. Vispār ir 3 tipi parketam – masīvais, divslāņu un trīsslāņu parkets, visaugstākā parketa cena ir masīvajam veidam. Izvēloties šo materiālu, ir jāpievērš vērība tādam apstāklim, vai tiešām parkets un tā forma ir nevainojama. Priekš tam, lai pārbaudītu grīdlīstes ģeometriju, parketa dēļi ir jāsaliek kopā. Šajā gadījumā nevajadzētu būt nekādām spraugām Bieži vien, ja ir izvēlēts parkets, pircējs izmanto mitruma mērītāju, turklāt mitruma koeficients labākaja gadījuma ir 9 % robežās.

Kad tiek meklēts labākais parketa centrs, vispirms apskatiet rekomendācijas un tad droši konsultējaties ar pārdevējiem. Bieži vien šeit var tikt piedāvāts arī lamināts, vērsiet īpašu uzmanību, kad biežāk tas laminats akcija kuram ir atbilst 32 klasei. Izjautājiet visas nianses par ieklāšanas tehnoloģiju, parketu labāk, lai ieklāj speciālists.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *