KĀ IZVĒLĒTIES LABĀKO REDZES KOREKCIJAS VEIDU?

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Ir vairāki veidi, kā uzlabot savu redzi – brilles, acu lāzeroperācija un arī kontaktlēcas. Arī specifiskāku redzes problēmu koriģēšanai, mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas, kas noteikti daudziem atvieglos ikdienas gaitas.

Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Kontaktlēcas un saulesbrilles var ērti iegādāties arī internetā, kas nozīmē arī ātru piegādi un zemākas cenas. Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas.

PLAŠS KONTAKTLĒCU KLĀSTS INTERNETA VEIKALOS

Internetā ir iespējams iegādāties arī optikas preces. Kontaktlēcu veidi ir dažādi, ir ne tikai lēcas, kas koriģē redzi, bet arī lēcas bez koriģējošām īpašībām, ko var izmantot imidža papildināšanai. Valkāšanas veids un izmantošanas ilgums ir vieni no galvenajiem rādītājiem, pēc kuriem iedala kontaktlēcas, neskaitot to koriģējošās funkcijas. Pastāv lēcas, kuras nav nepieciešamība ņemt ārā noteiktu laika posmu, un, protams, ir standarta lēcas, kuru izmantošanas laiks ir ierobežots. Kontaktlēcas būs lieliska briļļu alternatīva gan tiem, kuriem ir tālredzība, gan tuvredzība.

VAI IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES SPECIFISKAS KONTAKTLĒCAS?

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Kontaktlēcu skaits iepakojumos ir dažāds, taču, jāatceras, ka vienas dienas kontaktlēcas nav paredzētas lietošanai visu diennakti, precīzāk, ar tām nav ieteicams iet gulēt. Kontaktlēcas, kas paredzētas atsevišķām redzes problēmām, ir iespējams lietot gan nepārtraukti visu diennakti, gan tikai pa dienu. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iespējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *