KOKA LOMA MŪSU IKDIENĀ

Būs grūti atrast kādu latvieti, kuram nebūtu īpaši siltas jūtas pret kokmateriālu izstrādājumiem. Cilvēka mijiedarbība ar dabu ir nenoliedzama un būtu muļķīgi to pilnībā neizmantot. Koks palīdz mums atrasties siltumā un no tā tiek būvēti pat mājokļi.

Ir daudz un dažādu veidu kā kokmateriālus ieviest mūsu ikdienā – kvalitatīvas dārza mēbeles, lapenes, funkcionālas vasarnīcas un dārza mājiņas. Tās ir tikai dažas opcijas no visa, ko iespējams pasūtīt un iegādāties. Nevajag ierobežot savu domu lidojumu, jo, iespējams, ka ar meistaru esat uz viena viļņa!

AR KO PADARĪT SKAISTĀKU SAVU DĀRZU?

Sava dārza izdaiļošanai un funkcionalitātes celšanai var izvēlēties dažādas pieejas. Šķūnis, lapenīte, garāža vai nojume – iespējas ir daudz un dažādas, atliek vien izvēlēties piemērotākās. Bet ko sakāt par domu savā dārzā uzstādīt pirti? Katram latvietim pirts rituāli rit asinīs, tādēļ būtu muļķīgi šo iespēju neizmantot. Un kā ar garāžu savam auto vai šķūni un nojumi? Koka palīgēkas un koka mēbeles, uzstādītas un izvietotas pagalmā, rada īpašu atmosfēru. Savukārt tie, kuri dzīvo dzīvoklī, varētu novērtēt iespēju uzstādīt savos mazdārziņos vasarnīcas vai dārza mājiņas, kas, nepieciešamības gadījumā, var būt arī apdzīvojamas. Arī šajā gadījumā iespējams ainavu papildināt ar ērtām un funkcionālām koka dārza mēbelēm.

PIEGĀDES UN DARBU TĀMES SASTĀDĪŠANA

Piedāvājums ir ļoti plašs un visi minētie piemēri ir tikai neliela daļa no visa, ko iespējams iegādāties. Piedāvājumā ir arī bērnu rotaļu namiņi, smilšu kastes un šūpoles, tirdzniecības kioski un dažāda veida tualetes, kas uzstādāmas vasarnīcās un dārza namiņos pēc vajadzības un tautā iemīļotās sirsniņmājas. veicot pasūtījumu, tiek precizētas visas pozīcijas – sākot ar vissīkāko niansi un beidzot ar budžetu. Tiem, kuri bērnībā bija konstruktoru fani, kā īsta medusmaize būs iespēja visas konstrukcijas montēt pašu spēkiem, taču ir iespējams arī sastādīt montāžas tāmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *