Mūsdienīgas apsardzes sistēmās

Kārdinājums iegūt ātru naudu visu laiku bija interesējis konkrētu ļaužu grupu. Gribēšana pēc iespējas ātrāk palikt bagātam kopā ar negribēšanu nopelnīt ar darbu un centību, šāda veida cilvēkus mudina uz noziegumu – ielaušanos cita īpašumā.

Laikam ejot zādzību skaits tikai pieaug. Viennozīmīgi tas liek pārējiem cilvēkiem piemeklēt atbildīgāku pieeju mājas aizsardzības procesā, īpaši jau tad, kad var būt skatīti dažnedāžādi drošības risinājumi. Un šobrīd bieži vien tā nebūs tikai signalizācijas uzstādīšana, ko tad satur tehniskā apsardze, un reizēm arī fiziskā apsardze, pie īpaši svarīgiem objektiem.

Ienāc arī – https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/trauksmes-signalizacijas-poga/

Kādu tad drošības risinājumu variantu labāk būtu atlasīt?

Skatoties, kādi tad ir drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, var redzēt, kad to jau ir salīdzinoši liels skaits. Jūs varat paši sev uzstādīt drošības mehānismu vai varbūt griezties pie profesionāļiem. Pamata atšķirība ir tajā, kad, vēršoties kompānijā, Jūs varat būt droši, kad iebrukšanas gadījumā sekos momentāla reakcija un, protams, dienests uzreiz dosies uz objektu. Otrajā variantā būs pašiem jākontrolē un jāmēģina izsaukt policija. Aizsardzības varianti iedalās – tehniskā un fiziskā apsardze, inženiertehniskā vai apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – visi esam redzējusi sargus tirdzniecības vietās vai sargu stāvlaukumā, šo arī dēvē par fizisku apsardzi. Parasti fiziskā apsardze tiek izvēlēta ,kad būs vajadzīga sardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai, piemēram, jāparved kāda tieši dārga lieta, kā arī īpašuma aizsardzība. Pasūtot pakalpojumus tikai no uzticamas firmas jau ir droši, tā kā tiem standartā pastāv visi sertifikāti, kā arī garantijas. Bet ir alternatīva, kad tad tiek piemeklēti cita veida drošības risinājumi, piemēram, sargs, ko varētu censties noalgot un kas sargās īpašumu. Taču šinī gadījumā jau ir salīdzinoši neskaidras garantijas.
Kā vēl viens opcijas variants, kuru nodrošina licencēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas ir tiešām ļoti drošs un uzticams variants. Šajā izkārtojumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana pie Jums īpašumā un no tās signāls vai pat video nonāk uz “pulti” sargiem, kuri visu diennakti seko objektiem. Tādējādi uz īpašumu dodās ātrās reaģēšanas dienests un arī informē Jūs par situāciju kopumā. Nenoliedzami, Jūs varat arī paši uzlikt signalizāciju uz savām viedierīcēm, tomēr nenoliedzami speciālisti to visu paveiks ātrāk.
Palikušie divi varianti tad ir inženiertehniskais un apvienotais jeb kombinētais, pie tam visiem saprotams, kas ir kombinētais – vairāku variantu savienojums, atrodot labāko kombināciju. Savukārt, inženiertehniskais veids ir tas, kad ir lietoti, kā piemēram, dzelzs režģi vai metāla žalūzijas, kā veikalos uz ielas. Tas nevar nodrošināt pilnīgu drošību, kaut gan nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Ieteikumi apsardzes firmas atrašanā

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kuri jau sadarbojas kopā ar dažādām apsardzes kompānijām, izceļ, kam tad jāvērš uzmanība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Darba pieredze. Tas ir dabiski, jo bez šaubām darba pieredze parādās profesionālajā izaugsmē un liela stāža firmas darbības laikā būtiski paplašina iespējas un piedāvājumu.
2) Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums izceļas ar milzīgu klientu daudzumu, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Personāls. Aizsargājot vairākus objektus un personas, ir vajadzīgs ne vienīgi ievērojams darbinieku skaits, taču arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas jau ir gatavas doties prom jau pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) “Pults” tehniskā apsardze. Tas ir viens no aspektiem, kas atšķir no citām labu apsardzes kompāniju. Šāds drošības panelis ļauj uztvert trauksmes signālu arī tad, kad birojā vai dzīvoklī nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *