DĪVĀNU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS.

Viena no svarīgākajām mēbelēm mājoklī ir dīvāns. Lai sameklētu savu ideālo dīvānu, kurā ērti atlaisties pēc garas darba dienas ir jāsaprot, ko no mēbeles vēlamies sagaidīt. Kad ir atrasts ideālais dīvāns, kas atbilst gan mīkstuma, gan izmēra, gan funkciju prasībām, var sākt izbaudīt visas ērtības, taču, nevajag aizmirst par piemērotu mīksto mēbeļu kopšanu.

Ne tikai dīvāni, bet arī citas mīkstās mēbeles ir nepieciešams tīrīt regulāri, jo tā ir mēbele, ko izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ piemērota kopšana ļaus tam ilgāk kalpot. Pats labākais ir tas, ka mēbeles nav nedz jāpārvieto, ned jāved ārā no mājām. Process ir ātrs, jo mēbeļu tīrīšana notiek uz vietas un pakalpojuma sniedzējs dodas pie pasūtītāja. Ātrs, patīkams serviss, kas tiek sniegts klienta adresē atrisina daudz problēmu, jo mēbeles nav nepieciešams pārvietot.

MĒBEĻU TĪRĪŠANA UN INVENTĀRA NOMAS OPCIJAS.
Daudziem būs pārsteigums, ka šāda veida pakalpojums nav nedz laikietilpīgs, nedz dārgs un sarežģīts. Darba apjomu nosaka dažādi kritēriji, ieskaitot pārklājum auduma veidu un mēbeles izmēri. Kad tiek pieteikts mēbeļu tīrīšanas serviss, darbinieki pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo lieliska rezultāta radīšanai. Iesākumā tiek veikta novērtēšana, lai saprastu, kā viss process tiks paveikts un darbi tiek paveikti vidēji stundas laikā, bieži vien pat ātrāk. Tiek izmantota gan sausā tīrīšanas tehnika, gan slapjā, turklāt, nav pamats uztraukumam par to, ka dīvāns varētu ilgi žūt, jo parasti tas notiek dažu stundu laikā. Šo varētu saukt par lielu plusu pakalpojuma sniedzēja labā. Cenu piemērošana notiek individuāli, balstoties pēc mēbeles veida, izmēriem un apšuvuma materiāla. Mīksto mēbeļu tīrīšana cenas svārstās no dīvāna sēdvietu skaita un tīrāmās platības, līdz pat fiksētai summai par, piemēram, U veida dīvāna tīrīšanu.

SPILVENU UN ARĪ MATRAČU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀAS APSTĀKĻOS.
Interesentiem tiek sniegta arī citu mīksto mēbeļu un aksesuāru ķīmiskās tīrīšanas iespēja. Piemēram, mīksto grīdas segumu tīrīšana bez vajadzības tos vest ārpus mājām. Arī tīrot paklājus, sākotnēji tiek izvērtēts gan materiāls, no kā tas taisīts, gan tīrības pakāpe, lai varētu veiksmīgāk piemeklēt piemērotu tīrīšanas veidu. Paklāju ķīmiskā tīrīšana notiek ātri un bez papildus nekārtības radīšanas. Paklāju tīrīšanas izmaksas robežojas no pieciem līdz desmit eiro par kvadrātmetru. Klientu vidī pieprasīta ir arī spilvenu, klubkrēslu un biroja krēslu ķīmiskā tīrīšana. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *