KAM JĀPIEVĒRŠ UZMANĪBA, KAD PĒRKAT GALDU?

Kāda ir jūsu pirmā asociācija par vārdu “galds”? Virtuves galds? Biroja galds? Brokastu kafija vai vientulība ar datoru? Restorāna apmeklējums ar romantisku galdiņu vai konferenču galds, pie kura pulcējas lēmumu pieņēmēji?

Tomēr ne jau galda funkcijas ir tā vienīgā lieta, kas atšķir dažādus galdus – te ir arī ļoti plašas variāciju iespējas lieluma, izmantoto materiālu, formas un izskata ziņā. Piemēram, labs, stabils galds ir izmantojams gan kā brokastu galds, kur ģimenei no rīta pulcēties, gan kā galds, pie kura produktīvi strādāt, gan kā galds spēlēm, pie kura vakarā satikties ar draugiem.

Latvijā bāzētais uzņēmums dizainakresli.lv piedāvā plašu galdu izvēli, īpašu uzmanību pievēršot gan minētajām galdu funkcijām, gan formu un izmēru dažādībai, lai jebkurš klients atrastu vispiemērotāko.  Nenoliedzami, pati svarīgākā no galda funkcijām ir kopīga mielošanās pie galda. 21. gadsimtā, kad viss ir iekārtots tā, lai taupītu mūsu laiku, bet laika tik un tā trūkst, kopīga pavakariņošana ļoti bieži ir vienīgais brīdis dienā, kad pabūt visiem kopā. Dizainakresli.lv.lv galdu piedāvājums ir izveidots no galdiem, kas ražoti no finiera, sver salīdzinoši maz, izskatās eleganti un ir ergonomiski, tajā pašā laikā tie arī kalpos ilgi turklāt to kopšana nesagādās problēmas.

Ne tikai virtuvē, bet arī birojā galdam ir ļoti liela nozīme. Mūsdienās darbs pie datora ir ikdiena ļoti daudziem cilvēkiem, bet neprofesionāli iekārtota darba vieta vai neērts galds strādāšanu strādāšanu padarīs par vislielākajām mocībām. Tāpēc datorgalda izvēlei jāpievērš pienācīga uzmanība. Dizainakresli.lv piedāvā ASV dizainera Ērika Pfeifera (Eric Pfeiffer) radīto datorgaldu “Wave”, kas ir galvastiesu pārāks par citiem galdiem vairāku īpaši pārdomātu elementu dēļ. Pirmkārt, galda virsmā ir divas izejas (caurumi), kur ielaist visus vadus, lai tie netraucē. Otrkārt, datorgalda izliektā mala nodrošina ērtāku pozīciju jūsu rokai. Treškārt, uz galda virsmas ir paaugstinājums, kas izmantojams kā plauktiņš vai kā vieta monitoram, lai tas būtu ideālā leņķī. Datorgalds “Wave” izskatīsies labi, gan biroja telpās, gan mājās – tas ir pietiekami kompakts un vienkāršs, lai iederētos jebkur.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai krāsu. Ja plānojat kādu apjomīgāku pasākumu, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, turklāt par visām niansēm iespējams vienoties ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem. Vēl varam pačukstēt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – nenokavē tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *