Sasists auto logs – ko darīt?

Auto logi parasti būtiska tās sastāvdaļa, bez tam auto jūtīgākā daļa, kura lielās sadursmēs var tikt ļoti sabojāta. Kad uz auto loga pastāv vairākas lielas un mazas plaisas, tās ne vien sabojā auto izskatu, bet arī ievērojami pasliktina redzamību. Auto vadītājs, ja tam nav pilns redzējums par to, kas notiek uz ceļa, var tikt nepatīkamā gadījumā. Lai to novērstu, auto logam vajadzētu būt labā stāvoklī.

Jebkura bojājuma situācijā jau ir vajadzīgs kvalitatīvs remonts, kur jārealizē automašīnas logu remonts vai vējstiklu maiņa. Auto stiklu remonts bez šaubām tiek piedāvāts vairākos uzņēmumos, kur palīdz nenovest līdz pilnīgas vējstiklu maiņas. Uzzināt vairāk par tiem var internetā.

Auto stikla maiņa vai vējstikla remonts un tā cena – no kā veidojas?

Daudzi autobraucēji iekļūst situācijā, kad viņi paši nevar saprast, kas ir tas, kas tieši viņiem būs labākais variants – automašīnas stiklu maiņa vai arī kāda auto stikla remonts. Pie tam ikvienam zināms, kad auto stiklu remonts cenas attiecībā būs daudz izdevīgāks kā jaunu vējstiklu maiņa. Taču būtu jāsaprot, kad būtu nepieciešams vien vējstikla remonts, taču kurā brīdī jau nepieciešams veikt auto stiklu maiņu. Parasti balstoties uz ekspertu ieteikumiem, pilnīga vējstiklu maiņa jau vēlama, kad plaisas garums uz paša stikla būs lielāks par piecpadsmit komats septiņi centimetri. Auto stiklu maiņa ir obligāta, ja stikla šķembas diametrs ir vēl lielāks un par 1 cm. Jāizceļ bez šaubām tas, ka tieši auto stiklu maiņa ir nepieciešama arī tādā brīdī, ja stikls tiek sabojāts vadītāja acu līmenī. Pie tam maiņa ir jāpasūta arī tajā brīdī, ja šo šķembu vai plaisu apmēri arī ir mazāki par augstāk minētiem rādītājiem, bet plaisa atrodas šofera redzeslokā. Kad ir nepieciešams vējstikla remonts izmaksas būs atkarīgas no izmantotiem materiāliem kā arī veltītā darbu apjoma, bet vējstikla maiņas cena jau būs atkarīga no tā stikla, kas tiek mainīts.

Priekšnosacījumi, kuriem jāizpildās, veicot servisa izvēli priekš auto stiklu maiņas

Daudzi servisi nodrošina tādus darbus, piemēram, kā auto vējstiklu remonts un maiņa. Visbiežāk auto logu remonta pakalpojums tiek meklēts, lai novērstu divus izplatītākos bojājumu tipus – plaisas un šķembas. Pats auto stiklu remonts ir daudz izdevīgāks nekā visa auto stikla nomaiņa. Tāpēc, meklējot savu servisu, parasti ļoti labi jāizpēta serviss. Jāizvēlas tāda vieta, kur stikli auto logu maiņai tiks piedāvāti vien no licencētiem un pārbaudītiem ražotājiem. Izvēle jāveic par labu auto logu remonta uzņēmumam, kas izmanto mūsdienīgu tehniku un ir tīrība darbošanās vietā, tas, piemēram, padara mazāku varbūtību, ka vējstikla remonta laikā putekļi un netīrumi nonāk stikla plaisās. Tīrība jau ir svarīga arī tajā brīdī, kad tiek veikta auto logu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kas tiks apakšā zem hermētiķa, varēs izraisīt ūdens noplūdi iekšpusē. Nenoliedzami būs jāizpēta vējstikla maiņas cenas Izvēlētajā servisā ar to konkurentiem, kaut gan nemeklējiet vislētāko servisu, tādēļ, ka, šeit svarīgi turēt prātā to, ka padarīto darbu kvalitāte ir pirmajā vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *