Totalizatoru noslēpumi. 3. daļa.

Piedāvājam trešo daļu rakstu sērijā par to, kā gūt labākus rezultātus totalizatoros un neapjukt likmju piedāvājumā.

1. Liec likmi, izmantojot veselo saprātu. Ir pašsaprotams tas, ka vēlaties, lai iecienītākā komanda vai mīļākais sportists gūtu uzvaru. Vēlme pēc šāda rezultāta ir tik liela, ka pat pārliecināt sevi uz šādu iznākumu riskēt ar savu naudu. Un bukmeikeriem tas ļoti patīk, un totalizators piedāvā dažādas vilinošas likmes, zinot to, ka tām nav īsta pamatojuma, tikai fanu mīlestība. Ja tomēr esat izlēmis slēgt derības uz kādu notikumu spēlē, kas saistīta ar mīļāko komandu, tad noteikti esat spējīgs izspriest to, kura likme ir tā vērta. Varbūt nevajag likt likmi uz vienas vai otras komandas uzvaru, bet uz kāda no spēlētāju rezultativitātes rādītājiem vai tamlīdzīgi. Šāds derību veids noteikti palielinās izredzes gūt uzvaru pat tad, ja koeficients ir salīdzinoši mazāks kā citām likmēm.

2. Izvēlies laiku. Ir grūti pateikt, kurā brīdī ir labākais moments likmes izdarīšanai, bet vislabāk to ir darīt notikuma dienā. Daudzi sporta bāri piedāvā dažādas vilinošas likmju izdarīšanas iespējas tieši pēdējā brīdī, šādā veidā nedaudz sajaucot prātus nepieredzējušiem spēlētājiem, jo kurš gan negrib gūt laimestu. Tādēļ tiek izdarītas nepārdomātas likmes, kas ne vienmēr gūst uzvaru.

Populāra prakse ir palielināt likmes koeficientu tieši pēdējā brīdī – dažas stundas vai minūtes pirms spēles sākuma.

 

3. Ja sporta notikums ir īpaši populārs, tad likmes būs ārkārtīgi simpātiskas visiem – gan profesionāliem totalizatoru derību slēdzējiem, gan amatieriem. Taču, tas nenozīmē to, ka akli jātic visām bukmeikeru prognozēm. Nevajag aizmirst, ka bukmeikeru galvenais mērķis ir panākt to, ka jūs atdodat viņiem savu naudu, tādēļ arī vilinošu likmju koeficientu reizēs ir nepieciešams rūpīgi apsvērt visus par un pret.

4. Atmaksājas sekošana mazāk populāriem sporta veidiem. Ņemot vērā to, ka bukmeikeri cenšas pievilināt jaunus klientus katru dienu, regulāri tiek palielināts sporta veidu klāsts, uz kuriem ir iespējams likt likmes. Tas nozīmē arī to, ka pavisam noteikti sporta veidu klāstā tiek iekļauti tādi sporta veidi, par kuriem bukmeikeram nav tik lielas zināšanas kā gribētos.

Lielisks piemērs ir MMA (Mixed Martial Arts) jeb Jauktās Cīņas mākslas. Šis sporta veids kļūst arvien populārāks daudzu vidū un ir pieejama daudz lielāka informācija par šo sporta veidu un sportistiem, kā, piemēram, pirms gadiem desmit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *