Totalizatoru bonusi.

Azartiski cilvēki vienmēr atradīs veidu kā ikdienas notikumus, piemēram sporta spēles, padarīt interesantākas. Likmes uz sporta spēlēm un sporta notikumiem tiek liktas jau no laikiem, kad sports ir radies un kļuvis par sportistu un līdzjūtēju iztikas pelnīšanas un izklaides veidu vienlaicīgi.

Laika gaitā ir radušies dažādi veidi kā cilvēki izvēlas to, pie kura bukmeikera liks likmes un kā izvēlēsies sporta notikumus uz kuriem slēgt derības. Tāpat, attīstoties tehnoloģijām, ir vairāki veidi kā slēgt derības. To var darīt gan bukmeikeru kantorī vai sporta bārā, gan arī tiešsaistē. Šoreiz neliels izklāsts tam, kā tiešsaistes sporta totalizators pievilina savus klientus un dāsni tiem atlīdzina par lojalitātes izrādīšanu.

 

Dāsnas dāvanas.

Viens no populārākajiem lojalitātes veidiem saviem klientiem, gan jaunajiem, gan esošajiem, ir dažādu bonusu sistēmu izstrāde, kas dod iespēju gan iesākumā izmēģināt to, kā tad īsti darbojas visa totalziatoru sistēma, gan piedalīties dažādos ekskluzīvos sporta notikumu totalizatoros, kas var nebūt pieejami visiem dalībniekiem.

Visbiežāk jaunu klientu piesaistei bukmeikeri piedāvā dažādus reģistrācijas bonusus, kas var būt tādi, kurus var izmaksāt uzreiz, gan tādi, kuru summa ir jāapgroza spēlējot, lai varētu veikt izmaksu. Šis populārākais bonusu veids un to izmanto arī tiešsaistes kazino un spēļu zāles. Patiesību sakot, tas ir lielisks atspēriena veids jaunajiem spēlētājiem, lai saprastu vai azartspēles vispār ir tas izklaides veids, kas uzrunā, turklāt, nav jātērē pašam sava nauda, lai par to pārliecinātos. Vēl viens bonusu veids ir depozīta palielināšana. Piemēram, par katriem iemaksātiem 10 eiro, depozīts tiek palielināts 2 reizes, kas dod veselus 20 eiro spēlēšanai un likmju likšanai. Protams, ir noteikts limits, visbiežāk, līdz simts eiro.

 

Retāk ir sastopami bukmeikeri un citi azartspēļu rīkotāji, kuri tiešām dāvina naudu. Agrāk šādā veidā tika pievilināti ātro kredītu jaunie klienti, taču ņemot vērā to, ka arī azartspēles ir spēcīgā likuma pakļautībā, ir jābūt adekvātam pamatojumam tā darīt un, visticamāk, ka izmaksai summa būs pieejama pēc kāda laika, kad vismaz daļa no tās būs apgrozīta totalizatoros un nezaudēta.

 

Kā redzams, veidu, kā piesaistīt jaunus klientus netrūkst un pavisam noteikti ir iespējams atrast sev piemērotu bukmeikeru internetā, lai spēļu skatīšanos padarītu vēl interesantāku un būtu lielāks azarts. Šī ir lieliska alternatīva derībām draugu lokā, jo iespēja nopelnīt lielāku naudas summu pastāv vienmēr.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *