Sos durvju atvēršana – kurā vietā doties, ja nepieciešama tūlītēja durvju atvēršana?

Katrs cilvēks kādreiz saskaras tieši ar tādām nevēlamām situācijām, piemēram, kā atslēgu nozaudēšana vai varbūt durvju aizkrišana. To jau var attiecināt ne vien uz mājas durvīm, taču arī dažreiz auto atvēršana var veicināt sava veida grūtības, kad iesprūst slēdzene vai nozūd pati atslēga. Ja tā pazūd, šeit var palīdzēt tie cilvēki, kam ir dublikāts. Taču pastāv situācijas, kad dzīvoklis jau ir slēgts no iekšienes un nav neviena, pie kā lūgt palīdzību, vai arī mašīnas durvis ir iesprūdušas un vēl viena atslēga te neko neizlīdzēs. Ideja izsist durvis nebūtu labākais risinājums ne priekš mājas, ne auto.

Uzzināt vairāk – https://sosservice.lv/auto-atversana/

Durvju atvēršana neizdodas – iespējamie iemesli

Ārdurvju slēdzenes salūšanas iemesli var būt ļoti dažādi. Dažreiz slēdzeņu atvēršana varētu neizdoties, korpuss var saplaisāt, sviras nobloķēšanas mehānisms var salūzt. Taču visu tiešām var novērst, un arī durvju remonts nebūs tā šausmīgākā lieta. Bet, kādi cēloņi varētu būt slēdzenes salūšanai? Mēlīte slēdzenei neaizkrīt, durvīm aizveroties. Cēlonis varētu būt nepietiekams cauruma diametrs. Šeit būs tieši cītīgi jāurbjas un jāpārvieto dzelzs plāksne. Cēlonis var būt arī durvju vērtnes galā esošais fiksators, vai arī tas, kad šīs ārdurvis ar laiku nomainīja to slīpumu. Arī ilgstošas izmantošanas periodā mehānisms varētu vienkārši atslābināties un nolietoties. Atslēgas pagriešana, kad ir jāpielieto spēks, un slēdzenes iesprūšana būtu saistīta ar to atsevišķu daļu kustību. Ir vajadzīgs demontēt durvju slēdzeni, pietiekami iztīrīt visas tās daļas, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda ierīci savā vietā. Durvju slēdzenes iesprūšana, diemžēl šajā situācijā var būt vajadzīgs slēdzeņu serviss vai arī nomaiņa.
Galvenais, kāpēc auto atvēršana var būt apgrūtināta, būtu saistīts vai ar auto drošības sistēmu vai jau mehānisko atslēgu. Līdz kam varētu novest tas, ka tieši mašīna ļoti stipri tiek taisīta ciet vai ar tās atslēgu notika jebkādi mehāniskie bojājumi. Bet jebkurā izkārtojumā, vislabākais atrisinājums tad šeit būtu tieši sos durvju atvēršana, kur speciālists varēs atvērt mašīnu, bet tam nebūs izdarīti jebkādi bojājumi.

Nepieciešams profesionālis? Atslēgu serviss tikai pie speciālistiem

Parādījās problemātiska auto durvju atvēršana vai, piemēram, nepieciešams slēdzeņu serviss? Būtu jāzina tieši tās vietas, pie kā varētu doties. Protams, standartā mēs varam zvanīt brokerim, gadījumā ja mums ir iekļauta sos durvju atvēršana. Taču eksistē kompānijas, kur tiks sniegts tieši kvalitatīvs atslēgu serviss. Kā tad šādu kompāniju uziet? Galvenais ir un būs izlasīt pilnīgi visas iespējamās rekomendācijas. Nekas nav arī tik svarīgs, kā citu pastāvīgo pircēju viedoklis, bez tam nemaz nav svarīgi vai arī servisa darba process bija seifu atvēršana vai arī durvju remonts. Tam visam bija tiešām jābūt paveiktam labi. Izvēloties servisu, paceliet interesējošos jautājumus, tad varēsiet sajust, vai otra galā ir speciālists. Protams, ka necentieties uzlauzt ārdurvis saviem spēkiem, jo Jūs varat vienīgi salauzt šīs durvis, kas pēc tam būs jāmaina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *