Nāk klāt Mātes diena un arī Vasaras svētki, sameklējam onlainā apsveikumus un steidzamies apsveikt!

Tuvojas siltā vasara un kopā ar to cilvēku mīļākie svētki Līgo un Jāņi. Un atkal būs ugunskuru taisīšana un dziesmu skandināšana. Pirms tam mums vajadzētu arī atcerēties, kas ir Vasarsvētki, ticējumi, kuri ar šiem svētkiem saistīti un apsveikt visas mammas Mātes dienā.

Kaut gan, izvēloties tiešsaistē skaistus apsveikumus, var pazust. Tādēļ vislabāk izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu mājas lapu. Šādās lapās ir atrodami ne tikai apsveikumi Vasarsvētkos un Mātes dienā, taču arī Jāņu pantiņi un nerātni Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit ir apsveikumi ikviena gaumei vai vecumam, skatīt vairāk par to var tālāk!

Kādi Jāņu dienas pantiņi ir populāri šodien?

Nevar izcelt, kas tieši būtu labāks šodien – klasiski Jāņu dienas dzejoļi vai smieklīgi Līgo pantiņi. Vislabāk orientēties tieši pēc cilvēka, kuram ir vēlme adresēt sveicienus. Taču, ja Jums draugos ir ļoti atšķirīgi cilvēki, tad vislabāk ielūkoties tāda veida mājas lapā, kur būs daudzveidīgs novēlējumu piedāvājums. Tāda veida vietnē Jūs visu varēsiet sameklēt vienā vietā gan to, kas tieši ir Vasarsvētki, gan arī var būt pieejami Mates dienas dzejoļi vai arī smieklīgi Līgo pantiņi. Nozīmīgi, lai visos svētkos būtu atrodami bērnu pantiņi. Tādējādi iespējams taupīt laiku, bet jebkuru veidu Līgo vai Jāņu dienas pantiņi būs vienkārši sameklējami!

Dzejoļu krājumi – kur iespējams sameklēt to visu?

Brīdī, kad tiks skatīti Jāņu dienas pantiņi, nevajadzētu aizmirst par pašām tradīcijām. Ugunskura kuršana un dziesmu skandināšana tomēr ir neatņemama svinību daļa. Dainu krātuves ir arī dzejoļu mājas lapās, kur varēsiet sameklēt priekš sevis piemērotāko variantu. Interesanti, kad ir skatīti Mātes dienas pantiņi, turpat var sameklēt tradīcijas saistībā ar šiem skaistiem svētkiem. Vasarsvētki, ticējumi par tiem nemaz nav vienīgais, ko tad varētu atrast, ir arī tradīcijas un ļoti daudzi īpaši dzejoļi, kuri iepriecinās katru. Tādēļ, kad tiek skatīti Līgo apsveikumi, būtu ieteicams apskatīties arī šīs dienas tradīcijas, un tāda vieta, kurā ir atrodams viss, viennozīmīgi būs labākais opcijas variants!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *