MODERNI MĀJOKĻI UN SAKOPTA APKĀRTNE PIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Dzīvojot lielpilsētā bieži vien aizdomājamies par lauku mieru un klusumu, ko varētu baudīt ikdienā, taču tas nav tik viegli realizējams. Privātmāju ciemats Murjāņos atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, kas sniedz iespēju ātri un ērti nokļūt darbā. Šādas kopienas ir plaši izplatītas ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē, un cilvēki labprāt izmanto iespēju iegādāties zemi un uzcelt savu sapņu māju. Šādā veida privātmājas nav tas, ko esam pieraduši redzēt – plikā lauka vidū uzceltas garlaicīgas rindu mājas, kas šķiet bezpersoniskas un skumjas.

Lai arī cilvēkus varētu izbiedēt jēdziens ciemats, mājas tiek būvētas nost no ziņkārīgo acu skatieniem, ieturot pilnīgi privātumu(vairāk informācijas šeit – https://davidsoni.lv/ciemats/). 21. gadsimta tehnoloģijas ienāk mūsu ikdienā ar vien straujāk un modernas, hi-tech mājas ir arī privāmāju ciemata vīzija. Nav jāuztraucas par apsaimniekošanu un tamlīdzīgām lietā, jo visi šāda veida punkti tiek atrunāti līgumā. Vēl nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši aizbēgt no pilsētas kņadas.

KAS RŪPĒJAS PAR TERITORIJAS APSAIMNIEKOŠANU?

Lai atvieglotu ikdienu ik vienam no mums, apsaimniekošanas pakalpojumi ietver daudz ko un tiek piedāvāti pamata un papildus pakalpojumu veidā. Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Pelēkais rudens, nobirušas koku lapas, kas aizsprosto pažobeles un rensteles, ir sveša lieta šāda veida privātmāju rajonos. Tā pat tiek sniegti apkārtnes labiekārtošanas darbu piedāvājumi, dārznieka pakalpojumi visa gada garumā un daudz kas cits. Šie pakalpojumi palīdz dzīvot sakārtotā un drošā vidē un, nav jāuztraucas par to, ka laicīgi nenotīrīta iela varētu radīt kādas sekas.

VAI TERITORIJĀ ATRODAS ŪDENSTILPNES?

Lai arī ciemats atrodas 20 minūšu braucienā no Rīgas, varētu rasties šaubas par to idillisko mieru, taču, varam nomierināt, ka bažām nav pamata, jo teritorijā ir ierīkots mežs un dīķi. Skaidrs, ka ar šādām ekstrām atpūta ūdens ir neizbēgama un ir vēlme to darīt sakoptā apkārtnē. Par dīķu tīrību un apsaimniekošanu nav jāuztraucas, jo tas ir atsevišķs pakalpojums, kas tiek sniegts ciemata iedzīvotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *