Mairis Briedis vs Oleksandrs Usiks. Divi milži. Kurš kuru?

Viens no gaidītākajiem notikumiem sporta pasaulē Latvijā regulāri ir Maira Brieža boksa cīņas. Tas ir ne tikai tādēļ, ka mūsu pašu sportisti regulāri tiek atbalstīti visā pasaulē, bet arī tādēļ, ka Brieža kontā esošo cīņu uzvara ir gana iespaidīga – profesionālā karjerā aizvadītas 23 cīņas, kas visas ir uzvarētas un 18 no tām ar nokautu.

Tuvākā cīņa norisināsies 27. janvārī, kurā Briedis stāsies pretī ukraiņu bokserim Oleksandram Usikam. Par šo cīņu ir izskanējušas dažādas versijas, galvenokārt par tās norises vietu. Nu ir skaidrs, ka tā norisināsies “Arēna Rīga”.  Cīņa Briedis pret Usiku noteikti būs arī iecienīts likmju objekts dažādos totalizatoros, jo arī bukmeikeri ir visai pozitīvi noskaņoti par Brieža panākumiem arī turpmāk.

Oleksandrs Usiks.

Oleksandrs Usiks ir ukraiņu bokseris, dzimis Simferopolē, 30 gadus vecs,191 cm garš un sver 90.5 kg. Līdz 15 gadu vecumam viņš spēlēja futbolu, bet pēc tam izlēma par labu karjeras maiņai. Interesanti ir tas, ka Usiks ir kreilis. Brieža kontā ir tikai divas cīņas, kurās pretinieki ir bijuši kreiļi. Tiek lēsts, ka Briedim būs jāpasvīst, jo Usiks tiek uzskatīts par vienu no favorītiem uzvarai Pasaules boksa Supersērijā. Usiks ir arī Olimpiskā zelta īpašnieks. To viņš ieguva 2012. gadā. Zīmīgi, ka Oleksandra Usika menedžeris ir  atzinis Briedi par vienu no bīstamākajiem pretiniekiem ar kuru cīnīties. Arī Usika profesionālā boksa karjerā nav bijušu zaudētu cīņu. No 13 uzvarētajām cīņām, 11 ir beigušās ar nokautu. Līdzīgi kā Briedis, arī Usiks ir gādīgs ģimenes galva. Viņam ir sieva un 3 bērni.

Cīņa ar kreili.

Lielākās bažas par šī mača iznākumu Maira labā rada tas, ka Usiks ir kreilis. Lai sagatavotos šim pretiniekam, Briedis iepriekšējā cīņā izvēlējās par pretinieku Maiku Peresu kurš arī ir kreilis. Savā ziņā kreiļiem ir vieglāka cīņa, jo ir iestrādāta tehnika cīņai ar labročiem, kas ir procentuāli lielākā daļa bokseru.

Turēsim īkšķus par Briedi, jo Usiks ir nopietns pretinieks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *