KUR DOTIES, JA NEPIECIEŠAMS MONTĒT RIEPAS?

Lai arī termometra stabiņš un laikapstākļi aiz loga nepavisam nelutina, ir laiks pārliecināties par riepu drošību, lai sezonu varētu pavadīt bez rūpēm un raizēm par sevi un savu pasažieru drošību. No decembra līdz martam ir obligāta prasība lietot ziemas riepas, taču, viss atkarīgs no patiesajiem laikapstākļiem aiz loga, nevis kalendārā.

Uz vasaras riepām ieteicams pāriet tad, kad dažas dienas ir bijis siltāks par +7 grādiem, taču uz ziemas riepām, kad stabiņš ir noslīdējis zem šīs atzīmes. Vairāk informācijas skatīt te – (https://mmkserviss.lv), kā arī zemāk rakstā!

RIEPAS UN DISKI

Riepu un disku serviss piedāvā plaša spektra pakalpojumus, kas īpaši aktuāli kļūst laikā, kad nepieciešama riepu maiņa piemērota sezonai. Ziemas un vasaras riepu atšķirība ir būtiska, jo tieši tas nosaka to, kādēļ ar vienas vai otras sezonas riepām, nedrīkst braukt cauru gadu. Ziemas riepas nepaliek cietas aukstā laikā, taču uz karsta asfalta var sākt deformēties. Savukārt vasaras riepas aukstā laikā zaudē savu elastību un neveido labu saķeri ar ceļu. Piemērotu riepu izvēlē padoms jālūdz servisa darbiniekiem, lai novērtētu ne tikai braukšanas paradumus, bet arī ceļus, pa kuriem ikdienā pārvietojaties.

TEICAMS RIEPU SERVISS RĪGĀ

Klientiem ļoti daudz nozīmē profesionāla pieeja un attieksme, tādēļ daudzi atgriežas un ir gatavi saņemt un novērtēt rūpīgi padarītu darbu. Servisa kvalitātes garantijai ir liela nozīme, jo tā simbolizē zinošus darbiniekus, kuri spēj sniegt augsta līmeņa pakalpojumus, kas atbilstoši visiem standartiem un nav jābaidās par to, ka slikta servisa dēļ esat palicis ar nebraucamu automašīnu ielas vidū. Augsta atbildības sajūta ir tas, kas apzīmē servisa darbinieku pieeju jebkuram klientam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *