Ko pasākt, kad automašīnas vai mājas durvis salūza un tās nevar atvērt?

Dzīvē gadās dažnedažādas situācijas, tad kad ir vajadzīga piespiedu durvju atvēršana un, protams, neviens nebūs aizsargāts no nepatīkamām situācijām, kuras saistās ar ārdurvju slēdzenēm, pat neskatoties uz to kvalitāti. Pati pirmā lieta, par ko domā ikviens no mums: ko tad darīt? Kaut kādā veidā jau ir jāiekļūst mājoklī, bet nav īsti gribēšanas radīt sev tik lielas finansiālas izmaksas, ko pieprasa pilnīgs durvju remonts. Kurā vietā atrast atbalstu šajā gadījumā? Labāk, kad mājvieta ir ar apdrošināšanu un tad var būt izsaukta sos durvju atvēršana. Bet, ja nemaz nav apdrošināšanas? Pašam labāk būtu nebojāt mājokļa ārdurvis, bet griezties pie profesionāļa, kad atslēgu serviss realizēs visu kvalitatīvi kā arī nesalauzīs Jums durvis.

Varianti durvju slēdzenes bojājumiem

Iemesli, kāpēc durvju atvēršana var būt ierobežota, var būt diezgan dažādi. Bez šaubām, slēdzene var būt tikai beigusi kalpot savu laiku, kas izpaužas tajā, ka ne tikai dzīvokļa durvis veras vaļā ar grūtībām, bet to var attiecināt arī uz auto, kur auto atvēršana var sagādāt problēmas. Kā vēl viens iemesls var būt durvju slēdzenes ražošanas brāķis, tāpēc pirms pirkt kaut ko, labāk visu pārbaudīt. Ir skaidrs, ka durvju slēdzenes jau ir jākopj, jo bez to kopšanas arī pat seifu atvēršana var būt apgrūtinoša. Gan dzīvokļa, tā arī auto durvju atvēršana varētu būt neiespējama, kad atslēgas bija izmantotas citiem mērķiem, piemēram, pudeļu atvēršana. Durvju remonts būs nepieciešams, gadījumā ja bieži vien durvis tiek vērtas vaļā un aizvērtas ar spēku, tādējādi bojājot slēdzeni. Taisot atslēgas dublikātu, labāk būtu, ja tiks atrasts pārbaudīts durvju serviss, jo slikts dublikāts varētu bojāt slēdzeni.

Nepieciešams durvju serviss? Kur var griezties?

Bez šaubām, tad, kad nepieciešams slēdzeņu serviss, parādās vēlme uziet to speciālistu, kurš varēs veikt savu darbu tik uzmanīgi un profesionāli, lai Jums vēlāk nebūtu nepieciešams pilns durvju remonts. Šo vēlmi var attiecināt arī, ja nepieciešama iesprūdušu auto durvju atvēršana. Pirms būs izvēlēts, kāds īpašs durvju serviss, izlasiet atsauksmes par šo vietu. Izpētiet kompānijas mājas lapu, jo tā jau ir uzņēmuma seja. Nebūtu rekomendējams durvju serviss, kura pakalpojumi tika atrasti kādās brošūrās, tā kā šeit var saskarties ar sliktiem darbiniekiem, kas turklāt varētu sataisīt dublikātu no Jūsu atslēgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *