KAS IR SUSHI UN KUR TO DABŪT?

Mūsdienās suši vairs nebūtu nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas nopērkama lielveikalos, pasūtāma restorānos un suši var ērti pagatavot arī mājās. Viss vajadzīgais sushi pagatavšanai ir atrodams piemājas lielveikalu plauktos, tai skaitā vairākas piedevas un mērces, nemaz nerunājot par rīsiem, zivīm un arī dārzeņiem. Ja tomēr suši izlemjat nobaudīt restorāna, bet to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs un arī sushi veids noteikti ir minēts produkta aprakstā.

Uzzini vairāk – https://www.sushibrothers.lv/

KĀ SARULLĒT SUŠI?
Visbiežāk visiem interesentem tiek sniegts ļoti daudzveidīgs sushi ēdienu klāsts, pie tam, tos mēdz baudīt gan aukstus, gan karstus, tie ir lieli un arī mazi, asi un neasi. Sushi ir elastīgs ēdiens un to mēdz gatavot gan sekojot neskaitāmām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, piem., vistu. Suši receptes var izzināt gan globālajā tīmeklī, gan gatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties un nedaudz improvizējot. Izplatītākie sushi veidi ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai arī avokado. Sushi sarullēšanas varianti arī mēdz būt vairāki – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai arī sēkliņām. Daudziem būs pārsteigums, ka sushi ir opcija arī cept. Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši kā arī vegāni varētu baudīt sushi. Šādos gadījumos suši tiek gatavoti ar tofu un arī dārzeņiem.

KUR PIEGĀDĀ SUSHI UN CIK DAUDZ TAS IZMAKSĀ?
Ja nebūs vēlmes vai arī izdevības suši pagatavot pašam, ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Pēdējā laikā īpaši izplatīts ir kļuvis suši ēstuves koncepts, kas darbojas tikai uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādā veidā noteikti ir daudz ātrāk iespējams apkalpot savus klientus kā arī piedāvāt salīdzinoši lielu ēdienu klāstu, ieskaitot ļoti iecienītos suši komplektus, jeb setus. Loģiski, neiztikt bez vairākiem akciju piedāvājumiem. Būsim atklāti, sushi nebūs tas lētākais ēdiens ko pirkt restorānā, bet, ja iegādājaties suši setu, kurā var atrast dažāda tipa sushi, ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi nodrošina visā Rīgā kā arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *