IEKARAMO GRIESTU LOMA GRIESTU MONTĀŽĀ

Dažāda veida inovatīvi celtniecības materiāli un sistēmas, mūsdienās ir viena no labākajām lietām, kas notikušas nozarē. Pēc fasādes uzcelšanas, turpinās iekšdarbi, taču, bieži vien, darbs pie fasādes nebeidzas un arī iekšdarbi turpinās, piemēram, montējot griestus.

Daudzi nemaz nezina, ka montāžas darbus veic gan ārējiem griestiem, gan iekšējiem. Komercplatības, biroju un ražošanas telpas un citi komerciālie projekti ir lieliski kandidāti iekaramo griestu montāžai. Ja Jums pieder Loft tipa dzīvoklis, tad iekaramie griesti ir iespējama opcija arī šādā gadījumā, mājas lapā var apskatīt variantus.

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?
Klientiem tiek piedāvāti 3 veidu iekaramie griesti. Šūnu griesti, jeb open cell griesti ir šūnveida, ar 90 procentu lielu atvērto telpu. Visbiežāk tādus griestu veidus redzam tirdzniecības centros un birojos, kā arī zālēs un gaiteņos. Svarīgi ir izvēlēties pareizo šūnas atvērumu – jo lielāks atvērums, jo lielāka atklātā telpa. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Otrs populārākais tips ir kasešu griesti. To pamatā ir piekarināms rāmis, kurā ievieto kasetes no dažādiem materiāliem kā arī pieejami dažādi dizaini un arī gaismas ķermeņi. Kasešu griestu lielākais pluss ir, ka nepieciešamības gadījumā, katru kaseti var viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem, piemēram ventilācijai vai elektrībai. Trešais populārākais griestu veids ir alumīnija dēlīšu griesti. Tie izskatās kā parasti koka dēlīši, bet ir no alumīnija un tērauda. Tos var izmantot gan iekšpusē, gan ārā.

ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS MĀJĀM UN KOMERCTELPĀM.
Vēl viens mūsdienīgs ārējās fasādes apdares veids ir fasādes žalūzijas. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tās bloķē tiešo saules staru ietekmi uz ēkas sienām, tādā veidā samazinot telpu uzkaršanas risku, kas savukārt samazina ēkas kopējās gaisa kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pieskaņojot ēkas fasādei vai izveidot interesantu dizainu. Visas lameles un sliedes atbilst standartiem un nav jāuztraucas par nekvalitatīvu materiālu izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *