Blackjack leģendas

Blackjack jeb acīte ir viena no senākajām kāršu spēlēm, kas savu popularitāti ne par matu nav zaudējusi arī mūsdienās. Spēle, par kuru atrastas liecības jau no 18. gadsimta beigām, neapšaubāmi ir piedzīvojusi neskaitāmus skandālus, izmaiņas, kāpumus un kritumus. Nav trūcis ar krāpšanās gadījumu, taču tie, kuri skaita kārtis vai izdomā citas noteikumu apiešanas shēmas, pavisam noteikti nav uzskatāmi par blackjack leģendām – patiesās leģendas ir tie, kuri ar blackjack spēli ir mainījuši pasauli.

  • Arnolds Snaiders (Arnold Snyder) ir ne tikai viens no labākajiem blackjack spēlmaņiem pasaulē, bet ir arī lielisks kāršu spēles skolotājs. Viņš ir sarakstījis vairākas grāmatas, kas palīdz apgūt kāršu spēles stratēģijas no pašiem to pamatiem. Vēl jo vairāk – jau vairākus gadu desmitus viņš izdod tādu kā žurnālu, kur ļauj iepazīt savu spēļu gaidu un atklāj katras spēles stratēģijas. Kas viņu padara par leģendu? Tas, ka ar šīm zināšanām viņš dalās bez maksas! Viņš ir arī piedalījies programmatūras izstrādē, kas palīdz trenēties acītes spēlē, apskatot to no visiem aspektiem un piedāvājot visas iespējamās kalkulācijas – un atkal tas tiek piedāvāts pilnīgi par velti! Snaiders ir īsts spēles entuziasts – viņam patīk uzvarēt nevis vienu blackjack partiju, bet uzvarētu ar daudzu labu spēlētāju palīdzību uzvarēt visu spēli!
  • Lenss Hambls (Lance Humble) iesākumā nebija blekdžeka spēlmanis. Viņš bija pasniedzējs Jorkas Universitātē Toronto, kur vadīja kursu “Azartspēļu aspekti”. Kurss pamatā bija balstīts zirgu skriešanās sacīkšu sistēmā, taču stundentus vairāk interesēja tieši blekdžeka spēle. Tā nu pasniedzējs nolēma apgūt šo lietu tādā līmenī, lai saviem studentiem varētu patiešām sniegt pašu labāko informāciju. Viņš tikās ar pasaules labākajiem blackjack spēlmaņiem, pats noslīpēja savas prasmes tuvu ideālam, kļuva par līdzautoru grāmatai “Pasaules labākā blekdžeka grāmata” (“The World’s Greatest Blackjack Book”) un izstrādāja pat vairākas jaunas skaitļošanas stratēģijas, ko izmantot acītē. Vēl jo vairāk – savās publikācijās viņš pamāca arī, kā pareizi runāt ar blackjack kāršu dīleri un zāles pārzini, kā arī Hambls dod padomus, kā zināt, kad ir laiks apstāties un pārtraukt spēlēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *