Riepu un disku tehniskā pārbaude.

Riepas ir auto kurpes, tālab to kvalitātei noteikti jāpievērš ļoti liela uzmanība un arī vērība. Auto riepām un to tehniskajam nobraukumam ir ārkārtīgi nozīme ceļu satiksmes drošībā. Automašīnai jāatbilst visiem drošības kritērijiem, neskatoties uz to, vai izmantojat pavisam jaunas vai jau lietotas mašīnas riepas. Riepas noteikti ir nopērkamas lielā cenu amplitūdā. Pirms riepu pirkšanas, vienmēr iesakām aprunāties ar servisa speciālistu, lai pārliecinātos par izvēles pareizību. Riepu garāžas bieži piedāvā arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus.

Ienāc – https://www.fredariepas.lv/diski/

Kas ir disku apkope?
Auto Riepu disku un riepu servisos ir iespējams saņemt dažāda tipa šo auto detaļu apkopi un labošanu. Auto diski noteikti ir svarīgs riepu elements mašīnas riepu montāžā un arī kopējā automašīnas tehniskajā stāvoklī. Izšķir dažāda stila auto diskus – Lietie automašīnu diski, tērauda automašīnu diski, kaltie auto diski. Braucot pa sliktu ceļa segumu, auto diskus ir ļoti viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz riepu servisu, katrā ziņā nepieciešams pārbaudīt arī disku stāvokli un arī, nepieciešamības gadījumā, tos salabot. Mašīnas riepu garāžas papildus disku labošanai, piedāvā arī auto riepu balansēšanu un arī to nomaiņu.

Ziemas riepu sezona Latvijā.
Sākot no pirmā oktobra līdz 1. martam pie mums drīkst braukt tikai, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Veikalos un arī servisos ir iespējams iegādāties gan pavisam jaunas, gan lietotas ziemas riepas. Galvenā atšķirība jaunām kā arī lietotām riepām ir to lietošanas ilgumā kā arī cenā, kas var būt pat 40% zemāka, ja tiek pirktas maz lietotas auto riepas vai arī mašīnas riepu komplekti. Ar vasaras riepām noteikti ir līdzīgi. Lietotu vasaras riepu cena ir gandrīz uz pusi mazāka. Ja plānojat sagādāt lietotas vai maz lietotas mašīnas riepas, pirms tam noderētu neliela konsultācija riepu noliktavā, lai saprastu, vai šāda alternatīva piemērota jūsu mašīnai.

Auto riepu un auto disku apkopes serviss.
Rīgā atrodas mašīnas riepu serviss, kas nodrošina ērtus risinājumus katram klientam. Tur nodrošina arī auto riepu noliktavas servisu, kuras ir izdevīgi tiem, kuriem nepieciešams nodot glabāt savus nesezonas auto riepu komplektus, taču mājās vai garāžā tam nav vietas. Ubrokā un Rīgā iespējams pārliecināties par savu mašīnas riepu komplekta gatavību sezonai. Riepu serviss piedāvā visa tipa riepu un auto disku apkopes pakalpojumus, sākot ar riepu balansēšanu kā arī nobeigumā ar auto riepu kā arī auto disku labošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *