PVC LOGI UN KOKA DURVIS PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA

Laiks nestāv uz vietas un, protams, 21. gadsimtā ir pieejami dažādi materiāli, kas ir gan inovatīvi, gan droši un kvalitatīvi un visādā ziņā izmantojami kā būvniecībā, tā apdarē. Kvalitatīvas koka durvis un PVC logi jau vairākus gadu desmitus ir viena no biežākajām klientu izvēlēm Latvijā.

Maldīgi uzskatīt, ka koka durvis nebūs skaņas un siltumu izolējošas, jo pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, ir iespējams nodrošināt to pilnvērtīgu funkcionalitāti par visiem simts procentiem. Tas pats attiecināms arī uz plastmasas logiem – tie ir viegli kopjami, ergonomiski un izturīgi, kā arī piemēroti izmantošanai kā ofisos, tā mājokļos arī piemēram, ja Jums nepieciešami 119 sērijas logi.

KOKA DURVIS AR STIKLU.
Aktuālās tendences ir novērojamas arī celtniecības materiālu un būvniecības preču izvēlē. Salīdzinoši nesen vēl bija periods, kad daudzi vēlējās uzstādīt dzelzs durvis savam dzīvoklim, taču lēnām sāk atgriezties vēlme pēc koka durvīm. Sava veida artavu tam ir devusi tendence mājokli celt un iekārtot mierīgā, skandināvu stilā, ar pārdomātu un funkcionālu interjeru un tā elementiem. Katram klientam ir iespēja izvēlēties vai durvis izgatavot pēc pasūtījuma vai izvēlēties jau gatavas un uzlabot vai pilnveidot ar stikla paketēm, interesantu furnitūru un dažādiem citādiem papildinājumiem.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTĀKO DURVJUUN LOGU IZGATAVOTĀJU UN MONTĀŽAS SERVISU?
Durvju uzstādīšana, ja to veic viens uzņēmums, parasti ir pilna cikla pasūtījums, kas nozīmē to, ka darbus paveic ātri un bez liekām problēmām. Ja tiek pasūtītas īpaši izgatavotas durvis, tad šāds risinājums ir labākais, jo var būt nepieciešamība pēc īpašām zināšanām un specifiska uzstādīšanas veida. Pilna cikla montāžas darbus novērtē ne tikai pasūtītājs, bet arī darbu veicējs, jo nav vajadzības gaidīt uz citām brigādēm un viss darbs tiek paveikts bez liekām problēmām. Līdzīgi ir arī ar logu montāžu, jo viss darbs no A-Z tiek paveikts vienas brigādes ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *