Poligrāfijas pakalpojuma piedāvājums – uzlīmju izgatavošana

Apaļas uzlīmes un arī cita veida jau ir kādas bildes attēlojumi, kas tiek izgatavoti uz pašlīmējošas virsmas, jeb, brīvas formas papīra vai arī īpašas plēves, kuras domātas šādu drukāto materiālu uzlīmēšanai uz dažnedažādām virsmām. Pašas uzlīmes pārsvarā izmanto, kā reklāmas rīku.

Pie tam tieši tāda varianta tipogrāfija mūsdienās būs pieprasīta, šo uzlīmju izgatavošana sniedz iespēju īstenot veiksmīgu reklāmas kampaņu par mazu cenu. Minētais reklāmas paņēmiens jau ir ļoti pieprasīts tirdzniecības un pakalpojumu vietās, kur vienmēr būs liels cilvēku pūlis. Ar speciālas apaļas uzlīmes palīdzību var nodot ziņas potenciālajiem klientiem, kad šajā vietā būs organizēta akcija vai tiek piedāvātas atlaides vai tika izgatavots pavisam jauns produkts. Par vizītkartēm var uzzināt vairāk ražotāja mājas lapā.

Kāda tieši veidā iespējams pasūtīt uzlīmes?

Pirms tiek pasūtītas, kā piemēram, personalizētas uzlīmes vai tiek mēģināts precizēt cenu, ir jāizprot kādi drukāšanas tipi ir un ar ko tie atšķiras savā starpā.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Tieši šī metode ir piemērota, ja, izmantojot automātiskā tipa iepakojumu, nepieciešama ievērojama gatavo uzlīmju aprite. Formu dažādība un košs attēls, reljefs un lakošana – dažnedažādu tehniku lietošanas rezultātā var sasniegt augstas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju druka pielieto pašlīmējošos papīru. Gadījumā ja būtu nepieciešams iesaiņojums vai sienas uzlīmes, vajag pasūtīt uzlīmes, kas būs lielāka izmēra, kā arī taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šeit uzlīmju druka, cena – viss būs līdzsvarā, tieši šis ir izdevīgi mazām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālas preses, uzlīmju saķere mazliet samazinās.
• Liela formāta uzlīmju druka šobrīd ir izplatīts variants. Šīs tehnikas īpašas priekšrocības ir šķīdinātāju un noturīgu tintes pielietošana, kā arī robošana bez šuvēm. Pastāv iespēja izgriezt apaļas uzlīmes bez drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpaša metode, kas ļauj drukāt, izmantojot sudraba un zelta krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai izgatavotu lieliskas, kvalitatīvas personalizētas uzlīmes, ir nepieciešama plēve, kas pati līmējas.
Tagad saprotot, kā parasti tiek veidotas personalizētas uzlīmes, jau var piemeklēt priekš sevis atbilstošāko veidu un tad izdarīt sev pasūtījumu.

Kāds pašapkalpošanās drukas veikals varētu būt atbilstošākais?

Šodien ir ekonomiskāk un ērtāk lietot to drukas veikalu pakalpojumus, kam eksistē sava ražošana. Griežoties mārketinga aģentūrā, klients saskaras ar starpnieku, kas saņem peļņu gan no paša izgatavotāja, gan no pasūtītāja. Griežoties pēc pasūtījuma veikšanas, jāsaprot kādu tad pakalpojumu klāstu vēlaties, vai, piemēram, tā būs vien dažu uzlīmju izgatavošana, ko var viegli pasūtīt pašam, veikt apmaksu un ātri saņemt. Vai arī būs nepieciešams ievērojams pasūtījums, kuram nepieciešams līgums, kur jau būs atrunāti visi termiņi. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un tad sameklējiet atbilstošu kompāniju. Un tad jau var iepazīties ar atsauksmēm un mājas lapu, lai būt drošiem par veikto izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *