PAREIZA MUGURAS POZĪCIJA MIEGĀ UN MATRAČA LOMA TAJĀ

Fizioloģiski daba ir iedalījusi, ka ik vienai dzīvai būtnei ir nepieciešams laiks savu “bateriju” uzlādei un parasti tas notiek miegā, guļus stāvoklī. Pērkot jaunu gultu, uzmanība tiek pievērsta dažādiem faktoriem, ieskaitot furnitūru un citus sīkumus. Matracis ir viena no, ja ne pati svarīgākā komponente visā gultas komplektācijā. Matračus var iegādāties arī kopā ar gultu, taču, pārsvarā tos pārdod atsevišķi, tādēļ ir viegli izvēlēties to, kas ir ērts.

Ja no rīta pamostoties ir sajūta, ka esat salauzti, tad skaidrs ir viens – jāmaina gultas matracis, un, jo ātrāk, jo labāk(vairāk skatīt te – https://www.erti.lv). Nevajag bīties no matraču cenām, jo sev piemērotu atradīs ik viens, turklāt, nevajag aizmirst, ka tā ir lieta, kas tiek izmantota daudzu gadu garumā katru dienu!

KĀDU MATRACI LABĀK IZVĒLĒTIES?

Nemaz ne tik sen pircēju izvēles iespējas matraču iegādei bija nelielas. Porolona atsperu matrači, kas ātri zaudē savas balsta īpašības, deformējas, plīst un visādi citādi ātri beidz savu kalpošanas laiku. Tie pavisam noteikti nebija ergonomiski un ortopēdiski, atsperes čikstēja un pat plīsa. Mūsdienās pieejamie matrači ir no moderniem materiāliem, galvenokārt memory foam putām, speciāliem atsperu blokiem, kokosa un lateksa šķiedrām. Visiem matračiem ir noņemams un mazgājams pārvalks, kas matrača lietošanu un kopšanu ļoti atvieglo.

NO KĀDIEM MATERĀLIEM RAŽO MATRAČUS?

Izvēloties jaunu matraci, ērtums nav vienīgais kritērijs, svarīga ir arī cena, izmērs, mīkstuma un cietuma pakāpe un vēl dažādas īpašības, ko vēlamies redzēt savā jaunajā matracī. Daudzi arī vēlas iegādāties Latvijā ražotu preci, tādēļ varam iepriecināt, ka Latvijā ražoti matrači un gultas ir šeit pat rokas stiepiena attālumā. Šeit ražotie matrači ir pieejami gan bērnu, gan pusaudžu un pieaugušo gultām. Kas var būt labāks par kvalitatīvu un mūsdienīgu Latvijā ražotu preci. Ideāls risinājums jebkurā situācijā! Ideāls matracis nozīmē to, ka tiks nodrošināts ne tikai piemērots atbalsts guļus stāvoklī, bet arī veicināta asinsrite, pareiza ķermeņa pozicionēšana un daudzi citi uz veselību veicinoši faktori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *