Kur tad šobrīd sameklējams vārda dienu kalendārs un apsveikuma pantiņi?

Kurš tad no mums visiem nav rakstījis tiešsaistes meklētājā vārdus – šodien vārda dienu svin. Pie mums Latvijā vārda dienas bieži vien var būt svinētas pat vairāk par dzimšanas dienām, tādējādi jau ir ļoti patīkami tad, kad būs atsūtīti apsveikuma pantiņi no tuviem cilvēkiem. Pie tam patlaban pastāv vietnes, kur atrodams ne vienīgi vārda dienas kalendārs, bet arī, piemēram, dažādu veidu novēlējumi, dāvanu idejas, vai pat iespējams pasūtīt dāvanas gan tam, kam vārda dienas jūlijā vai arī citi svētki. Šādi var taupīt savu laiku un tiek atrasti tematiski novēlējumi.

Kādi tad pantiņi jau ir sameklējami?

Visbiežāk var likties, kad nav īsti būtiski, ko nozīmē Jūs izvēlētie pantiņi, jo bieži vien mēs tos nepārlasām. Bet, kad Jūsu vadītāja saņems dzimšanas dienas apsveikumu, un tas būs ar kādu divdomīgu domu, šis moments nemaz nebūs patīkams, vai ne? Tālab labāk būtu aplūkot tās vietnes, kur dzejoļi vai apsveikuma pantiņi ir sagrupēti, kā piemēram, kolēģim, kādam draugam, sievai, bērnam, sievasmātei uc.. Tā kā šajā gadījumā ir jau padomāts Jūsu vietā, jo izvēlētie dzejoļi jau būs korekti, jo tie būs atlasīti speciāli konkrētam cilvēkam. Protams, ērti ir, kad apsveikuma pantiņi būs sadalīti pēc notikumiem, piem., vārda dienas apsveikumi vai arī dzimšanas dienas pantiņi.

Vieta, kur apvienoti visi iespējamie pantiņi un arī dāvanu idejas

Pētot daudzas interneta lapas, kur ir apsveikumi ar dažādiem svētkiem, nav skaidrs ar ko tad tie atšķiras savā starpā kā arī, kādi tad tad ir atbilstošākie. Tad šeit var izdalīt trīs galvenos kritērijus, kam tad pievērst uzmanību. Pirmkārt, mājas lapā ir izvietots skaidrs vārda dienu kalendārs, turklāt ir vēl labāk, kad tas ir papildināts un ir jau dažādu citu svētku kalendārs. Meklējot, piemēram, šodien vārda dienu svin Līga, Jūs varat uzreiz atrast, ka šodien ir Līgo diena, jo turpat ir pieejams latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir apsveikuma pantiņi un kā tie tiek sadalīti. Pareizi jābūt, kad dzejoļi vai arī novēlējumi ir sagrupēti, atbilstoši notikumiem, piemēram, vārda dienas, kā arī pa personām, kā piemēram, tēvam, vai vārdiem. Tāds filtrs ļauj izdalīt atbilstošākos dzejoļus un apsveikumus. Un pēdējai lieta ir dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas var būt sadalītas saskaņā ar notikumiem un adresātiem. Tādā veidā izveidota vietne ļaus pareizi sveikt kā to, kas šodien vārda dienu svin, tā arī piemeklēt labāko dāvanas variantu tētim vai kolēģim svētkos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *